19 Temmuz 2017 Çarşamba

Yeni Telefonum: Samsung Galaxy J7 Prime

Herkese Yeniden Merhaba,

Bugün sizlere yeni telefonumun eleştri yazısını yazıyorum. Umarım bu telefondan almak isteyenlere bir yol gösterici olmuştur, iyi okumalar :)

Öncelikle telefonun iki renk seçeneği var: Siyah, gold ( altın rengi)
Telefonun kapasitesi 16 GB ( hafıza kartıyla artırabilirsiniz)

Evet, şimdi sırada benim görüşlerim var :)

Telefon gayet güzel bende üçüncü günü ve şu anda gayet iyi gidiyor. Kamerası gayet kaliteli ve net çekiyor. Ben kameraya çok önem veririm ve gayet memnunum. Bu arada  telefonun
gold rengi BENCE siyah renginden daha güzel. Yani soft bir rengi var gold un. Bu arada baştan söyleyeyim: Eğer büyük telefon sevmiyorsanız bu işten vazgeçin. Çünkü telefon internetteki resimlerde küçük görünse de gerçekten abartmıyorum note 5 kadar boyu var. Çalışması falan çok iyi. Yani, hiç yavaşlamıyor ve gayet iyi.

Pil kısmına gelirsek, şarjı 2,5 gün dayanıyor ( ama daha fazla olabilir tam emin değilim) zaten bir saatte % 100 oluyor şarjı. Çabukcak şarj oluyor. Bu arada o emin olamadığım 2,5 günü güç tasarrufu ve ultra güç tasarrufu moduyla daha da uzatabilirsiniz. Bu arada kısa bir not geçeyim:  parmak izi modu var. Bu gerçekten telefon alırken en çok sorulan sorulardan biri. Bence sormakta da gayet haklı insanlar.

evet arkadaşlar, bir yazının daha sonuna geldik umarım telefon hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur arkadaşlar bir yazının daha sonuna geldik arkadaşlar hepiniz hoşçakalın :)))
                                                                   ***
Facebook: Barış Doğan
Twitter: barisdoganblog
İnstagram: barisdoganblog850
Snapchat: bar2005

2 yorum:

 1. Yeni telefonunu güzel günlerde kullan.
  Ben de Samsung-severlerdenim :) Ekranın büyük olması da bir artı olmuş bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim samsung gerçekten kaliteli ekran da süper tavsiye ederim 😊😊😊😊

   Sil

Öne Çıkanlar !!!!

1 Haftalık Pharmaton Deneyimi Eleştri Yazısı

Herkese yeniden merhaba arkadaşlar, Öncelikle zamanında yazamadığım için hepinizden teker teker özür dilerim, fakat emin olabilirsiniz ki ...