4 Mart 2017 Cumartesi

bir hafta oldu!!!

herkese merhaba arkadaşlar

bugün bloğumu açalı bir hafta oldu! gerçekten bu beni mutlu etti ve içimden dedim ki: gerçekten bu bir hafta bir yıla dönüşecek bunun peşini bırakmayacağım :) bugün hafta sonuydu ve anlatacak çok şey var !bugün bir hafta önceki yazımdaki gibi boş değilim😊 bugün bir hafta önce bahsettiğim arkadaşım ve okuldan başka bir arkadaşımla avm deydik ve ilk başta garip bir olay oldu.
arkadaşım birini selfie çekerken birini gördü ve onun bir ışid üyesü olduğunu düşündü. Diğer arkadaşım ve ben onu sakinleştirdik. Çünkü kapıda çok ciddi bir bir güvenlik önlemi var ve böyle bir şey olması imkansız. Zaten yakın zamanda avm de biri intihar etti o yüzden ilk başta biraz stresliydik. Sonra yemek yemeye gittik. Elektrikler kesildi ama kısa sürdü. O Zaman da çok korkmuştuk. Gerçekten artık kaygı içine yaşamaktan bıktık ve terör ülkemize her geçen gün daha çok zarar veriyor Neyse, ondan sonra gezimize devam ettik waffle yedik, gezdik. Bu arada ben başta söylemeyi unuttum. Bizim cumartesi günleri denemelerimiz oluyor ondan sonra ben eve gittm sonra avm ye gittim yoksa sabahtan buluşmadık :) ben şimdi kaldığım yerden devam edicem. Sonra waffle yedik biraz gezdik slime aldık eğlendik. Van o konuda biraz eksik. Yani gezecek yer sayısı çok az ve her hafta aynı yere gidiyoruz😩😩😩 Ama şaşırtıcı bir şekilde sıkılmıyorum:)))) bir izmirli olarak gezmeden asla duramam ama buraya alıştım. Bu arada yeni yazımı da okuyabilirsiniz.Bunu yazmam biraz saçma oldu çünkü ben bu yazıyı yazarken siz okuyor olacaksınız. Ayrıca telafi yazılarınıda artırıcam artık. Sık sık yazmaya çalışacağım artık. Yorumlaınızı bekliyorum. Arkadaşlar yalvarıyorum yorum yazın bazı arkadaşlar bloğa kaydolamadıklarını söyledi. Onun için bende kayıt sistemini kaldırdım; herkese açık yaptım artık herkes yazı yazabilecek.Bakın arkadaşlar Yalvrıyorum size yalvarıyorum yorum yazın. Yorum yazmaya niye bu kadar taktın ki diyeceksizniz.Görüşleriniz benim için değerli.Gerçekten. Evet arkadaşlar bugünlük bir yazının da sonuna geldik hepinize iyi geceler başka bir yazıda görüşmek üzere :)

facebook:barış doğan
twitter:@izmir1_s
instagram:bar850
snapchat:bar2005

1 yorum:

  1. heeey ben de izmirliyim yaaaaa ne güzel ya baban tayinle gitti herhalde. avm günün de tatlıymııış :)

    YanıtlaSil

Öne Çıkanlar !!!!

1 Haftalık Pharmaton Deneyimi Eleştri Yazısı

Herkese yeniden merhaba arkadaşlar, Öncelikle zamanında yazamadığım için hepinizden teker teker özür dilerim, fakat emin olabilirsiniz ki ...